Co to jest kamienny dywan? - zalety i wady

Kamienny Dywan to najnowszy szyk mody który łączy w sobie elegancje oraz funkcjonalność. Najczęsciej posadzka żywiczna stosowana jest na zewnątrz na taras, balkon lub schody ale także do wewnątrz. Kamienne Dywany składają się z dwóch warstw: kruszywo oraz żywica. Można zastosować jeszcze żywice gruntujące oraz hydroizolacje lecz zależy to od nawierzchni na której jest układany. Dywan kamienny to coraz bardziej popularna na polskim rynku alternatywa dla typowych rozwiązań, jak kostka, płytki, czy panele podłogowe. Wyjątkowa wytrzymałość mechaniczna i chemiczna.

Kamienny Dywan Taras

Jak ułożyć kamienny dywan? - opis

Kamienny Dywan nie jest ciężko położyć. Wszystko zależy od podłoża na jakim chcemy ułożyć posadzkę żywiczną. Ich odporność na zabrudzenia i łatwość utrzymania w czystości sprawiają, że Kamienne Dywany to oryginalne rozwiązanie na lata dlatego coraz więcej osób przekonuje się do tego. Stosuje się go do wewnątrz jak i na zewnątrz na taras, balkon czy schody. Czesto jest uzywany jako warstwa hydroizolacyjna na balkony. Wraz z zakupem materiału na naszym sklepie udostepniamy instrukcję ułożenia jak i pomoc w razie potrzeby. Oferujemy także usługę wykonawstwa na terenie całej polski!


Kamienny Dywan kruszywo i żywica

Do kamienny dywan stosuje się kruszywo otaczane płukane. W swojej ofercie posiadamy kruszywa marmurowe oraz kruszywo rzeczne. Są one dostosowane do tej technologii. Prowadzimy także sprzedaż żywicy Poliuretanowa, Gruntująca, epoksydową, POLYASPARTIC, Wall i inne.